Topošie vispārējās izglītības mūzikas skolotāji saņems JVLMA Mecenātu balvu

JVLMA Mecenātu balvas ceremonijā šogad pirmo reizi tiks pasniegta jauna mecenātu sarūpēta balva, kas veltīta topošajiem vispārējās izglītības mūzikas skolotājiem. Šis nozīmīgais solis tika apstiprināts 2024. gada 31. janvārī, nostiprinot sadarbību starp JVLMA un Latvijas vispārējās izglītības iestāžu mūzikas skolotāju asociāciju.

Šī balva tiks piešķirta studentiem, kas studē bakalaura studiju programmas "Mūzikas, teātra mākslas, dejas, vizuālās mākslas skolotājs" specializācijā "Vispārējās izglītības mūzikas skolotājs". Balvas mērķis ir atbalstīt un motivēt topošos mūzikas skolotājus, veicinot viņu profesionālo izaugsmi.


Jaunās balvas iedibinātājs ir Latvijas vispārējās izglītības iestāžu mūzikas skolotāju asociācija, apliecinot savu atbalstu un cieņu pret mūzikas izglītības nozīmi. Balvas saņēmēju izvirzīs un apstiprinās JVLMA Mūzikas pedagoģijas katedra, un tā tiks pasniegta šī gada 5. jūnijā JVLMA Ērģeļu zālē, kopīgā Mecenātu balvas pasniegšanas ceremonijā.
JVLMA Mecenātu balvas katru gadu tiek pasniegtas akadēmijas studentiem par spilgtu radošo darbību un izcilību. Šīs balvas un stipendijas ir liels atbalsts mūsu studentiem, palīdzot viņiem sasniegt augstākus mākslinieciskus mērķus. Balvu skaits akadēmijā aizvien pieaug, un mēs esam pateicīgi mūsu mecenātiem par šo atbalstu.


Attēlā: Latvijas vispārējās izglītības iestāžu mūzikas skolotāju asociācijas vadītāja Rūta Kanteruka un JVLMA Pedagoģijas nodaļas vadītāja Kristīne Zelicka.

Dalīties ar šo ziņu