"Yamaha" stipendijas ieguvēju, JVLMA studenti Darju Baranovu sveic mūzikas instrumentu ražotāju kompānijas pārstāvis

Lai arī jau februārī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) šā gada "Yamaha" stipendiju 1000 EUR piešķīra flautas spēles studentei Darjai Baranovai, tikai 18. maijā, kad epidemioloģiskie apstākļi ļauj brīvāk organizēt klātienes tikšanos, JVLMA Senāta zālē notika svinīgā stipendijas apliecības pasniegšana. 

Stipendiātei apliecību pasniedza japāņu mūzikas instrumentu ražotāju kompānijas "Yamaha Music Europe GmbH" pārstāvis Igaunijā, Latvijā un Lietuvā Gints Dobbermans. Pasniegšanā piedalījās un pateicības vārdus akadēmijas sadarbības partnerim "Yamaha" pauda JVLMA asociētā profesore Ilona Meija, pie kuras Darja apgūst flautas spēli, Ārlietu darba prorektore, profesore Maija Sīpola, Infrastruktūras prorektors Armands Lapiņš un rektors, profesors Guntars Prānis. 

"Paldies "Yamaha", kas izprot, ka, lai sasniegtu izcilību, ir nepieciešami labi instrumenti un atbalsts. Paldies ne vien par jūsu izpratni, bet arī par atbalstošo rīcību," pauda rektors. "Yamaha" pārstāvis pateicās Darjai par dalību stipendijas konkursā un novēlēja panākumus nākotnē, savukārt Darja, saņemot stipendija, sacīja: "Man ir milzīgs gods saņemt "Yamaha" stipendiju. Tas būs lielisks ieguldījums jaunā instrumenta iegādē."

Dalīties ar šo ziņu