4. tiešsaistes cikla lekcija “Vērtīgie "graudi" trimdas latviešu komponistu kamermūzikā".

28. janvārī plkst. 13.00 platformā “Zoom” aicinām uz 2. sezonas 4. tiešsaistes cikla lekciju “Vērtīgie "graudi" trimdas latviešu komponistu kamermūzikā. /Praktiķa pieredze/” profesora Venta Zilberta vadībā.

"Mani novērojumi liecina, ka gan studentu, gan koncertu klausītāju zināšanas par trimdas latviešu komponistu daiļradi kamermūzikas laukā nav sevišķi plašas. Sarunas gaitā vēlos dalīties ar savu praktiķa pieredzi - ar to, ko esmu meklējis, pētījis un atklājis. Tālivaldis Ķeniņš, Volfgangs Dārziņš, Bruno Skulte, Alberts Jērums - tie ir tikai nedaudzi, kuru daiļrades spilgtākos opusus ir vērts iekļaut koncertrepertuāros biežāk nekā tas ir darīts līdz šim. Koncentrētā veidā informēšu par literatūru, kas sniedz ziņas par attiecīgo komponistu daiļradi, par nošu materiālu pieejamību un skaņu ierakstiem ." /V. Zilberts/.

Pieteikšanās tiešsaistes lekcijai līdz 2022. gada 24. janvārim, aizpildot pieteikuma anketu.

Reģistrētajiem lekcijas klausītājiem tiks nosūtīta “Zoom” saite uz tiešsaistes lekciju, kuras noslēgumā būs iespējams saņemt izziņu par lekcijas noklausīšanos, kā arī saiti uz lekcijas ierakstu, kas būs aktīva vienu mēnesi.

Vienas lekcijas maksa - 9,00 EUR. Katram klausītājam tiks sagatavots un nosūtīts rēķins uz pieteikuma anketā norādīto e-pastu. 

Lekcijas garums - 40 minūtes.

Uz tikšanos tiešsaistes lekcijā!

Kontaktinformācija: 
Linda Aveniņa

Dalīties ar šo pasākumu