Bēthovens un Baltija

JVLMA

12. oktobrī JVLMA aicina uz Latvijas valsts simtgades programmas notikumu - Baltijas Mūzikas akadēmiju studentu kamerorķestra "Accademia Baltica" koncertu "Bēthovens un Baltija".

Diriģents Modests Barkausks /Modestas Barkauskas, Lietuva/

Solisti Egils Upatnieks /oboja, Latvija/, Roberts Beinaris /Robertas Beinaris, oboja, Lietuva/

Programmā

Ludvigs van Bēthovens 7. simfonija
Pēteris Plakidis Koncerts divām obojām un stīgu orķestrim
Broņus Kutavičus "The Gates of Jerusalem", 3. daļa "Southern Gates" 
Erki Svens Tīrs "Illusion"

Kamerorķestrī "Accademia Baltica" apvienojušies daudzsološi jaunie mūziķi no Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas, Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmijas un Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijas. 12. oktobra koncerts Rīgā būs kamerorķestra pirmais koncertturnejas notikums. Nākamās uzstāšanās notiks Viļņā (13.10.), Tallinā (15.10.), Helsinkos (17.10.) un Pēterburgā (20.10.).

Projekts tapis sadarbībā ar JVLMA, Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmiju, Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmiju, Nordplus.

Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs vai stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena - 5 €; pensionāriem- 3 €, studentiem un skolēniem - ieeja bez maksas.

 

*JVLMA publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti JVLMA tīmekļa vietnē www.jvlma.lv un JVLMA kontos sociālajā tīklā Facebook. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: JVLMA, juridiskā adrese K.Barona ielā 1, Rīga, LV-1050, personas datu apstrādi veic informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai. Saziņu ar pārzini var īstenot, rakstot e-pastu uz .

Pirkt biļetes

Dalīties ar šo pasākumu