Dr. phil. Skaidrītes Lasmanes seminārs “Akadēmiskā un saskarsmes ētika”

Seminārs JVLMA mācībspēkiem un darbiniekiem.

Trešdien, 5. jūnijā plkst. 14.10 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Ērģeļu zālē notiks seminārs “Akadēmiskā un saskarsmes ētika”, kurā viesosies filozofe, Latvijas Universitātes emeritētā profesore Dr. phil. Skaidrīte Lasmane.

Sarunas mērķis ir dažādu akadēmiskās ētikas aspektu apzināšana, lai izceltu nevēlamas rīcības riskus, veicinātu godīgumu, uzticību un cieņu, kā arī nodrošinātu no fiziskiem un emocionāliem aizskārumiem brīvu un drošu izglītības vidi mācībspēkiem un studentiem.

Semināru moderēs JVLMA Zinātniskā un radošā darba prorektores pienākumu izpildītāja un Ētikas komisijas vadītāja Dr. art. Diāna Zandberga.

Par dalību seminārā būs iespējams saņemt izziņu par semināra apmeklējumu 2 stundu apjomā. Reģistrēšanās semināram šeit: https://forms.gle/cLa3g72fXnFkbxjEA

Skaidrīte Lasmane ir filozofijas doktore, Latvijas Universitātes emeritētā profesore, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Sociālo un politisko pētījumu institūta vadošā pētniece. Docējusi studiju kursus ētikā, komunikācijas ētikā, kultūras teorijā un filozofijā, lasījusi lekcijas par akadēmisko ētiku, pētījumu metodoloģiju un citiem jautājumiem Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē un Sociālo zinātņu fakultātē. Viņa ir daudzu nozīmīgu pētījumu ētikā un filozofijā autore, vairāku kolektīvo monogrāfiju un rakstu krājumu zinātniskā redaktore.

Dalīties ar šo pasākumu