Hendelis. Pasticcio

Mazā Ģilde, Amatu iela 5

25. novembrī plkst. 18.00 Mazajā ģildē izskanēs Georga Frīdriha Hendeļa “Pasticcio”. Sadarbībā ar Rīgas Vēsturiskās mūzikas un dejas festivālu uzvedumu iestudēs Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas baroka orķestris Māra Kupča vadībā. 

Projektā “Hendelis. Pasticcio” ar Erasmus+ programmas atbalstu satiksies studenti no piecām Eiropas mūzikas akadēmijām – Lodzas, Oslo, Rīgas, Tallinas un Viļņas – jau ar zināmu pieredzi Hendeļa mūzikas interpretācijā. Viņiem būs iespēja piecas dienas pilnveidot savas zināšanas un vokālo meistarību pie lieliskiem pedagogiem. 

Visas nedēļas intensīva darba rezultāts būs pēc pasticcio principa veidots uzvedums, kurā skanēs Georga Frīdriha Hendeļa operu ārijas un ansambļi. “Alčīna”, “Rinaldo”, “Jūlijs Cēzars Ēģiptē”, “Ariodante”, “Orlando”, “Tamerlans”, “Rodelinda”, “Kserkss” un citu mazāk zināmu operu fragmentu izkārtojums dod iespēju izdzīvot baroka operas tradicionālo sižetu, kas balstās uz cilvēka jūtu un kaislību spēli – mīlestība, nodevība, atriebība, skumjas, ciešanas, laime, prieks.

Biļetes - tikai iepriekšpārdošanā.

Pirkt biļetes

Dalīties ar šo pasākumu