JVLMA Džeza maratons: atklāšana

Klubs "Biedrība", Merķeļa iela 13

JVLMA  džeza katedras profesionālā bakalaura, maģistra un pedagoģijas katedras populārās un džeza mūzikas skolotāju noslēguma koncerteksāmeni.

Atklāšanas diena (30.05) norisināsies Rīgā, klubā "Biedrība", kur uzstāsies trīs džeza katedras studenti dažādās specialitātēs: vokāliste Marija Valmiera un bundzinieki Jurģis Lipskis un Rūdolfs Daņiļevičs.

18:00 Ieeja pasākumā
19:00 Bundzinieka Rūdolfa Daņiļeviča koncerteksāmens
20:00 Vokālistes Marijas Valmieras koncerteksāmens
20:45 Bundzinieka Jurģa Lipska koncerteksāmens

Rūdolfs Daņiļevičs jau no agras bērnības ir apguvis bungu spēli, un arī šobrīd to apgūstu to jau profesionālā līmenī. Mūzika ir Rūdolfa baterija, tā uzlādē un dziedē.
Koncerteksāmenā Rūdolfs izvēlējās spēlēt mūziku, kas iekļaujas žanros pie taisnā grūva, jo dziļi sirdī vienmēr tas ir uzrunājis bundzinieku. Programmā būs dzirdams arī kaut kas nedaudz smagāks un, protams, arī kāds džeza standarts.
Sastāvs:
Rūdolfs Ozols (ģitāra)
Alberts Levics(bass)
Artūrs Goba (klavieres)
Arnis Cielava (sax)
Otomārs Kariņš (voc)

Marija Valmiera - talantīga džeza vokāliste, kura ar savu muzikālo pieredzi un talantu radīs neaizmirstamu koncerta atmosfēru.
Marija Valmiera savā noslēguma koncerteksāmenē izpildīs piecas savas orģinālkompozīcijas dažādos džeza stilos, kā arī vienu Charlie Parker bibop tēmu, kurai pati ir uzrakstījusi tekstu. Programma atspoguļos Marijas emocionālo pasaules skatījumu uz dzīvi, un pārdomas, kas radušās viņas studiju laikā.
Marija jau kopš 2012. gada aktīvi darbojas Latvijas mūzikas dzīvē, dziedot un piedaloties dažādos projektos, tostarp grupās "The Coco'nuts" un "Kalnejas", kā arī citos muzikālos projektos, piemēram, "Diskopauls".
Marija Valmiera uzstāsies kopā ar talantīgu mūziķu sastāvu: pianisti Santu Kauliņu, bundzinieku Jurģi Lipski, kontrabasistu Tomu Valmieru, trombonistu Kārli Alfrēdu Feldbergu, saksofonisti Anniju Brišku un flautisti Katrīnu Sabīni Kalniņu.

Jurģis Lipskis spēlē bungas. Dzimis un audzis Rēzeknē - ir tīrasiņu latgalietis. Absolvējis Rēzeknes Mūzikas vidusskolas akadēmisko sitaminstrumentu nodaļu un šogad liek punktu savām bakalaura studijām JVLMA. Pēdējo pus gadu bundzinikes studēja ASV Omahas Universitātē Nebraskā.
Specialitātes eksāmenā tiks izpildīta krāsaina programma septiņu kompozīciju garumā, kas sevī ietvers gan taisnās astotdaļas, gan svingotās, jeb atblāzmas no hardbopa līdz džezrokam.
Grupa:
Bungas - Jurģis Lipskis
Bass- Ralfs Arbidāns
Klavieres - Matīss Žilinskis
Ģitāra - Svens Vilsons
Saksofons - Artūrs Sebris
Trompete - Gatis Gorkuša
Ksilofons - Arnis Stepiņš

Uz tikšanos mūzikā!

Biļetes 5 € pie ieejas
3€ uzrādot studentu apliecību

Galdiņu rezervācijas +371 25727804

Tiekamies @Klubs Biedrība
Merķeļa iela 13
www.klubsbiedriba.lv

Dalīties ar šo pasākumu