JVLMA Džeza maratons: otrā diena

Klubs "Biedrība", Merķeļa iela 13

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza katedras profesionālā bakalaura, maģistra un pedagoģijas katedras populārās un džeza mūzikas skolotāju noslēguma koncerteksāmeni.

Otrajā dienā (31.05) Rīgā, klubā "Biedrība" būs dzirdami pedagoģijas katedras populārās un džeza mūzikas skolotāju noslēguma koncerteksāmeni. Klausītajiem būs iespēja baudīt saksofonistes Katrīnes Sabīnes Kalniņas un pianistes Santas Kauliņas muzikālo izpildījumu.

18:00 Ieeja pasākumā
20:00 Pianistes Santas Kauliņas koncerteksāmens
21:00 Saksofonistes Katrīnes Sabīnes Kalniņas koncerteksāmens

JVLMA 4. kursa Populārās un džeza mūzikas klavierspēles pedagoga specializācijas studente Santa Kauliņa izpildīs 2 iemīļotu standartu aranžijas, kā arī 4 oriģinālskaņdarbus par dažādām pārdzīvotām emocijām un pārdomām.
Stilistiski mūziku varētu raksturot kā melanholisku populārās, roka, rnb un džeza mūzikas apvienojumu.
“Lai mūzika runā manā vietā.”
Grupa:
Vokāls - Marta Zūdiņa
Vokāls - Marija Valmiera
Trompete - Joshua Gabriel Goodvin
Alta Saksofons - Katrīne Sabīne Kalniņa
Alta Saksafons - Annija Briška
Tenora Saksofons - Miks Jurovs
Piano - Santa Kauliņa
Bass - Luca Weigl
Bungas - Fay Lee Porter

Saksofonistes Katrīnes Sabīnes Kalniņas koncerteksāmena programmā varēs uz mirkli veldzēties no ierastās ikdienas baudot skaistu, mierīgu mūziku, kas atbrīvo prātu no paša radītiem saspīlējumiem.
“Ar savu koncerteksāmena programmu vēlējos radīt mierpilnu un nepiespiestu atmosfēru gan spēlētājiem, gan klausītājiem. Gadu garumā cīnoties ar personīgajiem izaicinājumiem un meklējot dažādus risinājumus kā uzvarēt stresu un satraukumu stāvot uz skatuves esmu nolēmusi šo programmu sastādīt no skaņdarbiem, kas manī rada mieru, ļauj pasmaidīt un dibina personīgas un intīmākas attiecības ar klausītājiem.”
Programma būs dzirdami gaiši skaņdarbi Latīņamerikas mūzikas ritmos kā arī mierpilnas balādes un Katrīnas orģinalkompozīciju ar nosaukumu “153”
Sastāvs:
Marks Jonatans Runds (ģitāra)
Santa Kauliņa (klavieres)
Ralfs Arbidāns (bass)
Andris Žabris (bungas)

Uz tikšanos mūzikā!

Biļetes 5 € pie ieejas
3€ uzrādot studentu apliecību
Galdiņu rezervācijas +371 25727804

Tiekamies @Klubs Biedrība
Merķeļa iela 13
www.klubsbiedriba.lv

Dalīties ar šo pasākumu