JVLMA izlaiduma balle “JAUNS SĀKUMS. ATVESEĻOŠANĀS SVĒTKI”

Kārļa Kristapa fon Stricka villa

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Studējošo pašpārvalde 20. jūnijā aicina jauniešus viesoties dzirkstošajā JVLMA SP izlaiduma ballē “JAUNS SĀKUMS. ATVESEĻOŠANĀS SVĒTKI”, kas notiks Kārļa Kristapa fon Stricka villā sākot no plkst. 21.00.

Svinot akadēmiskā gada noslēgumu un JVLMA izlaiduma dienas vakaru, Mūzikas akadēmijas Studējošo pašpārvalde rīko ikgadējo izlaiduma balli ar tematiku par jaunas dzīves sākšanos pēc akadēmijas absolvēšanas. Kopā nosvinēsim absolventu jaunās dzīves sākumu, kā arī atveseļosimies pēc nogurdinošās eksāmenu sesijas.  Tāpat, Mūzikas akadēmija ir pirmā, kas Latvijā sāka rūpēties par drošu vidi studentiem – parādīsim Latvijai, ka esam pirmie ne tikai darbā, bet arī atpūtā!

Studentu priekam ballē uzstāsies grupas “Nakts vīzija” un “Pirmais kurss”, bet par deju ritmiem līdz rīta gaismai rūpēsies DJ RII.  K.K. fon Stricka villā būs pieejami arī īpaši JVLMA izlaiduma svinībām radīti veldzējoši dzērieni.

Līdzās mūzikai būs arī daudz citu aktivitāšu, lai visi varētu atrast sev piemērotāko izklaidi:

  • Novuss un badmintons,
  • Foto būdiņa neaizmirstamiem mirkļiem,
  • Deju spēles savas veiklības izpaušanai,
  • Corn-hole spēle ar gardām balvām no Ādažu Čipsiem!

Ieeja JVLMA studentiem bez maksas (neaizmirsti savu ISIC karti!), savukārt citiem interesentiem ieejas kartes iegādājamas Biļešu paradīzē - 8 EUR

"Jauns sākums. Atveseļošanās svētki" ir vairāk nekā tikai izlaiduma balle – tā ir iespēja sanākt kopā, svinēt mūsu kopīgās uzvaras un lūkoties nākotnē ar optimismu un prieku. Šis ir laiks, kad mēs atveram jaunu lappusi savās dzīvēs, aizmirstam vecos šķēršļus un pievēršamies jaunām iespējām.

Svinam kopā - jauns sākums, jaunas iespējas!

Pirkt biļetes

Dalīties ar šo pasākumu