JVLMA jauktā kora albuma "...kam jauna sirds"prezentācijas koncerts

14. februārī plkst. 18 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē notiks JVLMA jauktā kora albuma "...kam jauna sirds" prezentācijas koncerts.
Šis ir kora pastāvēšanas vēsturē pirmais pilnais ierakstu albums, kurā apkopotas 11 īpaši šim korim komponētas dziesmas, kuru autori - Mārtiņš Brauns, Jānis Lūsēns, Georgs Pelēcis, Rihards Dubra, Andris Vecumnieks, Līga Celma-Kursiete, Selga Mence, Rihards Zaļupe, Madara Pētersone, Anna Ķirse un Juris Vaivods, kura dziesma ar Rūdolfa Blaumaņa vārdiem arī kļuvusi par albuma tituldziesmu.

Kora mākslinieciskais vadītājs, diriģents Jānis Ozols par albuma ideju stāsta: "Savā diriģenta darbā es vienmēr cenšos dziedātāju uzmanību vērst uz, manuprāt, galveno – mīlestību uz mūziku. Ja tā nevirmo gaisā, tad jebkurš, pat visvirtuozāk izpildītais skaņdarbs, neievibrē un nesasniedz iecerēto. Tāpēc arī šī ieraksta kopējais moto, kuru definēju komponistiem pirms skaņdarbu radīšanas, bija – mīlestība."

Albums "…kam jauna sirds" ir ierakstīts nesen atklātajā Kokaru zālē Mežaparka Lielajā estrādē. Dziesmu svētku estrāde un Kokaru zāle simboliski sasaucas ar JVLMA. Imants Kokars bija ilggadējs akadēmijas rektors, bet abi brāļi – tās mācībspēki.

Lai apmeklētāju prezentācijas koncertu klātienē, ir jāiegādājas biļete kādā no "Biļešu Paradīzes" kasēm vai elektroniski šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/113126

Koncerts tiešraidē būs skatāmas arī mājaslapā www.jvlma.lv un JVLMA Facebook profilā.

No 14. februāra albums būs pieejams arī mūzikas straumēšanas vietnē "Spotify".

Albums "...kam jauna sirds" tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda un JVLMA atbalstu, pateicoties Ziemeļrīgas Kultūras apvienības viesmīlībai.

Pirkt biļetes

Dalīties ar šo pasākumu