JVLMA simtgades salidojums

JVLMA

Laiks satikties! Saucam visus mājās!

Esošie un bijušie mācībspēki, darbinieki, studenti un absolventi, aicinām jūs uz brīnišķīgu un vērienīgu notikumu - JVLMA simtgades salidojumu!

2020. gada 11. janvārī mūsu "Alma Mater" svinēs 100. gadskārtu, kad visas dienas garumā būs iespēja piedalīties dažādās kopīgās svētku norisēs:
• 10.00 Ekumēniskais dievkalpojums Doma baznīcā;
• 17.00 JVLMA 100. jubilejas svētku koncerts Lielā ģilde.

Dienas notikumi turpināsies JVLMA simtgades salidojumā Mūzikas akadēmijas telpās.

Plkst. 17.00 JVLMA Ērģeļu zālē uz lielā ekrāna būs iespēja vērot tiešraidi no svētku koncerta Lielajā ģildē /ieeja no K. Barona ielas 1/.
*Izmaiņu gadījumā informācija tiks precizēta.

No plkst. 19.00 sāksies lielā JVLMA simtgades salidojuma viesu pulcēšanās Mūzikas akadēmijas telpās /ieeja no K. Barona ielas 1 un Raiņa bulvāra 23/.

Vakara gaitā vairākās zālēs, telpās un pat gaiteņos atdzīvosies visdažādākie mūzikas tēli, uzstāsies populāri un tautā iemīļoti mūziķu sastāvi – “Tautumeitas”, “Framest”, “Abonementa orķestris”, Raita Ašmaņa bigbends, JVLMA un Rīgas Doma kora skolas bigbends, “Perpetuum Ritmico”, Marks Viļenskis un Savva Zihs, “Neaizmirstulītes”, “Pirmais kurss”, “Very Cool People”, “Melo-M”, "Diksilends.lv", "Brokastis četratā", "Quartetto nouvo", DJ Emil Deo, DJ Carlo, DJ Žanis Isajevs un daudzi citi.


***
Pieteikties salidojumam varat vienā no jums ērtākajiem veidiem:

1. elektroniski - aizpildot pieteikuma anketu;
2. klātienē - JVLMA Bibliotēka Grāmatu nodaļā 106. kabinetā darbadienās no plkst. 8.30 līdz 17.00.

Ieejas kartes cena absolventam - 15 EUR www.bilesuparadize.lv vai 20 EUR JVLMA Bibliotēkas Grāmatu nodaļā; līdznācējam - 20 EUR

Sīkāka informācija pa tālr. 66102305 vai .

Pirkt biļetes

Dalīties ar šo pasākumu