Koncerts ''New Generation of Jazz''

VEF Kultūras pils Lielajā zālē

VEF Kultūras pils un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija /JVLMA/ ar lepnumu turpina savu ilggadējo sadarbību, organizējot jauno mūziķu uzstāšanās koncertcikla VEF JAZZ CLUB ietvaros. Šī gada koncerts notiks 3. jūnijā no plkst. 19:00 līdz 22:00 VEF Kultūras pils Lielajā zālē.

Kopš 2021. gada VEF JAZZ CLUB rīkotajā koncertā piedalās JVLMA, Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas /JMRMV/ un Rīgas Doma kora skolas /RDKS/ džeza nodaļu studenti. Šogad koncertā būs trīs daļas, kurās uzstāsies studenti ar savām oriģinālkompozīcijām un populāriem džeza standartiem.

Pirmajā daļā uzstāsies JVLMA, RDKS un JMRMV bigbends kopā ar RDKS 4. kursa audzēkņiem: Paula Saleniece /vokāls/, Jēkabs Reinis /trompete/, Gustavs Saulītis /bass/ un Gustavs Krastiņš /ģitāra/. Programmā skanēs džeza standarti, diriģents – Dāvis Jurka.

Otrajā daļā JVLMA 4. kursa studenti sniegs savas kombo eksāmena uzstāšanās. Dalībnieki: Gita Aizupiete /vokāls/, Inga Vamze /saksofons/, Greisa Peremota /klavieres/, Matīss Žilinskis /klavieres/, Roberts Jakubovskis /ģitāra/, Jānis Polis /bass/ un Rihards Jakuško /bungas/. Programmā - oriģinālkompozīcijas, vadītājs Toms Rudzinskis.

Vakara kulminācijā, trešajā daļā, uzstāsies JVLMA, RDKS un JMRMV apvienotais bigbends kopā ar JVLMA maģistrantiem: Kristīne Cīrule /vokāls/, Jurģis Lipskis /bungas/ un Pēteris Ancveriņš /saksofons/. Programmā būs Kristīnes Cīrules kompozīcijas un aranžējumi, diriģents – Dāvis Jurka.

Bigbends, kurā apvienojušies JVLMA, RDKS un JMRMV studenti, ir izveidots 2018. gada janvārī un tā vadītājs ir saksofonists un komponists Dāvis Jurka. Līdz šim bigbends ir koncertējis kopā ar tādiem viessolistiem kā Pete Madsen, Derrick Fox, Jaak Soar, Francesco Giuiana, Daumantu Kalniņu, Kristīni Prauliņu un citiem.

Aicinām visus džeza mūzikas cienītājus apmeklēt šo īpašo koncertu un atbalstīt jaunos talantus!

 Biļetes uz koncertu ir pieejamas visās SIA "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā.

Biļešu cenas – EUR 10

Pirkt biļetes

Dalīties ar šo pasākumu