Koncerts / Opera flautastic

JVLMA Ērģeļu zāle

13.01.2023. plkst. 18.00 JVLMA Ērģeļu zālē 

Koncerts Opera flautastic

Spēlē Rafaels Trevizāni (Raffaele Trevisani, flauta, Itālija), Ilze Urbāne (flauta), Paola Džirardi (Paola Girardi, klavieres, Itālija)

Godinot itāļu flautas spēles skolas tradīcijas “bel canto”  stila gaismā, koncertā “Opera flautastic” flautiste Ilze Urbāne muzicēs kopā ar pasaulslaveno Rafaelu Trevizāni, kurš ar savu dziedošo, pilnskanīgo toni un virtuozo tehniku ir viens no itāļu flautas skolas spožākajiem pārstāvjiem. Koncertā piedalīsies arī  pianiste Paola Džirardi.

Virtuozajā "bel" canto daiļās dziedāšanas stilā izskanēs itāļu 19. gadsimta  izcilāko flautistu kompozīcijas, tostarp Rafaela Galli  Fantāzija par Džoakino Rossīni operas “Semiramīda” tēmām divām flautām un klavierēm un operas “La Scala” solista Džuzepes Raboni Elegantā fantāzija par Džuzepes Verdi “Stiffelio” tēmām. Savukārt par flautas Paganīni dēvētā Džulio Bričaldi “Briljantais duets” (Duo Brilliante) apburs ar savām emocionāli piesātinātajām oriģinālajām operu melodijām, bet aizraujošo un traģisko  Džuzepes Verdi operas tēlu psiholoģiju atklās Emanuela Krakampa Fantāzija “La Traviata” flautai solo Ilzes Urbānes sniegumā.

Pirkt biļetes

Dalīties ar šo pasākumu