Meistari un mācekļi. Nakts balādes flautai

Piedalās:
Solisti Ilze Urbāne, Rafaele Trevizāni (Raffaele Trevisani, Itālija), Elza Bleikša, Zane Ozola, Luka Perlini (Luca Perlini, Itālija), Elena d’Inka (Elena D’Inca, Itālija), Martina Sofiati (Martina Soffiati, Itālija). Kamerorķestris “Sinfonia Concertante”, diriģents Andris Vecumnieks.

Ar šo "Meistari un mācekļi" koncertu turpinās kamerorķestra "Sinfonia Concertante" populārais cikls, šoreiz ne tikai ar pašmāju solistu, bet arī ārvalstu viesu piedalīšanos.

Līdzās JVLMA docentei, LNSO flautu grupas mūziķei Ilzei Urbānei un viņas audzēkņiem gan no Latvijas, gan Itālijas, kā solists uzstāsies arī Rafaele Trevizāni - Klaudio Abado Milānas konservatorijas profesors.

Rafaele Trevizāni ir ne vien vairāku JVLMA studentu profesors un mentors, bet arī pašas Ilzes Urbānes doktora darba vadītājs. 

Koncerts iezīmē vēl kādu skaistu notikumu – pagājušajā gadā Ilze Urbāne svinēja apaļu jubileju. Diemžēl pandēmijas dēļ publiskās norises un svinības tobrīd nācās atcelt, bet nu ilgi lolotais koncerts var izskanēt.

Programmā:
J. S. Bahs Otrā svīta flautai ar orķestri si minorā, Menuets & Joks /Badinerie/
D. Čimaroza Koncerts divām flautām Sol mažorā, I daļa
S. Merkadante Otrais koncerts flautai ar orķestri mi minorā
Dž. Vioti Koncerts divām flautām La mažorā II, III daļa
F. Martēns Balāde flautai un stīgu orķestrim
A. Vivaldi Koncerts flautai ar orķestri sol minorā "Nakts"
A. Vecumnieks Koncerts divām flautām un stīgu orķestrim ar klavierēm, I daļa

Pirkt biļetes

Dalīties ar šo pasākumu