Pedagogu profesionālās kompetences pilnvedes kursi

JVLMA

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Tālākizglītības nodaļa atkārtoti organizē pedagogu profesionālās kompetences pilnveides deju kursus: Deja cauri gadsimtiem un Tautu skatuviskā deja. Praktiskās un teorētiskās nodarbības vadīs docente Guna Ezermale

Mūzikas skolu, vispārizglītojošo skolu un interešu izglītības iestāžu deju un ritmikas skolotājus, mūzikas skolotājus, un interesentus ar nelielu deju pieredzi aicinām pieteikties 18 stundu pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas kursiem DEJA CAURI GADSIMTIEM 2020. gada 27., 28. un 29. jūlijā, K.Barona ielā 1. Kursu plānojumu skatīt šeit.

Kursu mērķis:

Paplašināt skolotāju teorētiskās un praktiskās zināšanas Eiropas vēsturiskajā dejā no viduslaikiem līdz 19. gadsimtam, saskatot iegūto kompetenču izmantošanas iespējas skolā, vēstures un mūzikas  apmācībā.

Kursu raksturojums:

Kursos tiks dots ieskats vēsturiskās dejas attīstībā, īpaši akcentējot dejas stila izjūtu, katra gadsimta specifiku dejas soļos un horeogrāfijā; katra perioda sabiedriskās dzīves uzvedības normu īpatnību, modes un arhitektūras ietekmi uz deju soļu un deju veidošanos. Deju pieraksts. Kursu dalībnieki iepazīs arī mūzikas materiālu un periodam raksturīgos mūzikas instrumentus, perioda deju soļus un dejas, to horeogrāfiskās īpatnības.

Kursu ietvaros notiks metodiskas pārrunas un radošas diskusijas ar kursu dalībniekiem par līdzšinējo pieredzi, problemātiskiem jautājumiem dejas pedagoģijā.
Kursiem nepieciešams: Ērts apģērbs un deju apavi ar mīkstām zolēm praktiskajām nodarbībām.

Vispārizglītojošo skolu un interešu izglītības iestāžu deju un ritmikas skolotājus bez pieredzes vai ar nelielu pieredzi tautu skatuviskajā dejā, un interesentus ar dejošanas pieredzi aicinām pieteikties 18 stundu pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas kursiem TAUTU SKATUVISKĀ DEJA 2020. gada 30., 31. jūlijā, un 1. augustā, K.Barona ielā 1. Kursu plānojumu skatīt šeit.

Kursu mērķis:

Iegūt teorētiskās un praktiskās zināšanas tautu skatuviskajā dejā, saskatot iegūto kompetenču izmantošanas iespējas skolā.

Kursu raksturojums:

Kursos tiks dots ieskats tautu skatuvisko deju vēsturē, attīstībā un īpatnībās, kā arī deju soļos un deju horeogrāfijā.

Kursiem nepieciešams:

Ērts apģērbs un deju apavi ar mīkstām zolēm un deju kurpes praktiskajām nodarbībām.

Lai pieteiktos kursiem, līdz 20.07.2020. jāaizpilda Pieteikuma anketa.

Vienu kursu dalības maksa EUR 70,00, bet, ja pieteiksieties apmeklēt abus kursus, dalības maksa par abiem kursiem kopā tikai EUR 130,00!

Pēc 20.07.2020. uz norādīto e-pastu tiks paziņots, vai ir nokomplektējušās grupas ar 14 - 17 cilvēkiem. Tikai pēc grupas nokomplektēšanās tiks sagatavoti rēķini, kuru apmaksa būs jāveic līdz 24.07.2020.

Norises vieta: Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Horeogrāfijas un sporta zāle, K.Barona ielā 1.

UZMANĪBU! Ierodoties uz kursiem, būs jāparaksta apliecinājums, skatīt šeit!

Kontaktinformācija: Tālākizglītības nodaļas vadītāja Inese Gūte, +371 66102125

Dalīties ar šo pasākumu