Spīķeri Jazz

Spīķeru koncertzāle

4.decembrī plkst. 19:00 no Spīķeru koncertzāles tiešsaistē tiks pārraidīts Latvijas Radio bigbenda un vokālistes Beātes Zviedres koncerts “Spīķeri Jazz”.

Tā norises laikā tiks arī noskaidrots Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Latvijas Radio bigbenda kopīgi rīkotā Baltijas jauno komponistu bigbenda kompozīciju konkursa uzvarētājs.

Koncertā izskanēs Baltijas valstu jaunās paaudzes komponistu, starptautiski atzīto Jievaras Jasinska (Jievaras Jasinskis, Lietuva), Raula Sēta (Raul Sööt, Igaunija), kā arī Latvijas Radio bigbenda muzikālā vadītāja Kārļa Vanaga oriģināldarbi. Koncertu noslēgs Baltijas jauno komponistu bigbenda kompozīciju konkursa finālistu Jāņa Rubika (Latvija), Kristīnas Bjankas Rantalas (Kristina Bianca Rantala, Igaunija) un Reiņa  Ašmaņa (Latvija) darbi, ko attālināti vērtēs arī konkursa žūrijas locekļi. 

Latvijas Radio bigbends pauž gandarījumu, ka šajā trauksmainajā laikā un neierastajā situācijā tomēr rasta iespēja kā šim koncertam izskanēt droši, kā arī ļaut to izbaudīt pēc iespējas lielākam klausītāju lokam. 

Koncerta tiešraide bez maksas būs skatāma VSIA “Latvijas Koncerti” sociālās vietnes Facebook lapā.

 

Vairāk informācijas www.radiobigband.lv un www.latvijaskoncerti.lv.

Koncerta norise iespējama ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Dalīties ar šo pasākumu