Starptautiskā kamermūzikas festivāla koncerts. Brendels

JVLMA Lielajā zālē

15.03.2023. plkst. 18.00 JVLMA Lielajā zālē

Starptautiskā kamermūzikas festivāla koncerts.  Brendels

Piedalās festivāla īpašais viesis Adrians Brendels (Adrian Brendel, čells, Londona), pianiste Herta Hansena un JVLMA studenti

Terēza Tīrmane /flauta/,  Evelīna Jēkabsone / klavieres/

 Andrejs Jegorovs /klavieres/, Daniils Bulajevs /Vijole/,  Elīza Čaša /čells/

 

Pasaulslavenā angļu čellista Adriana Brendela spēli visbiežāk raksturo radošas inovācijas un muzikāla daudzpusība. Būdams ne tikai solists, bet arī izcils kamermūziķis, Brendels izveidojis  vairākas radošas savienības un kopā ar saviem skatuves partneriem regulāri uzstājas prestižākajos festivālos un koncertzālēs. Pēdējos gados Adrians Brendels viesojies Verbjē, Zalcburgas, Enesku, Čeltenhemas un Rūras festivālos, Šubertiādē, kā arī  bieži uzstājies Berlīnes Filharmonijā, Vīnes Musikverein un Amsterdamas Concertgebouw.

 

“Duo Everezza” ir flautas un klavieru duets, kurš sadarbību ir aizsācis līdz ar Akadēmijas gaitām. Mūsu ansambļa mērķis ir darboties tā, lai sasniedzot vienu virsotni, ar jaunām skaņām un uzvarām, mēs spētu kāpt vēl un vēl augstāk, gūstot patiesu prieku un baudu mūzikā! 

 

Andrejs Jegorovs /klavieres/, Daniils Bulajevs /vijole)/, Elīza Čaša /čells/

Kameransamblis, kas nekad nebūtu izveidojies, ja viss notiktu pēc plāna. Raksturos un uzskatos pilnīgi atšķirīgus cilvēkus vieno tikai viens – viņiem patīk eksperimentēt ar mūziku un tās uztveri.

Biļetes TIKAI iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv 

Biļetes cena - € 5 

Pirkt biļetes

Dalīties ar šo pasākumu