Vessels. Greisa Leslija

JVLMA Akmens zāle (ieeja no Raiņa bulv.)

Greisa Leslija /Grace Leslie, Ph.D., Kolorado Bolderas universitāte, ASV/. Smadzenes, ķermenis, balss, flautas un elektronikas improvizācijas ar EEG (elektroencefalogrammas) datu sonifikāciju.

"Vessels" ir smadzeņu - ķermeņa mūzikas koncerts, kas apvieno flautas un elektronikas improvizāciju ar EEG (elektroencefalogrammas) datu sonifikāciju. Šajā priekšnesumā māksliniece Greisa Leslija izmanto EEG signālu, lai kontrolētu no savas flautas un balss skaņu. Gadu gaitā, attīstot un trenējoties ar mūzikas bioatgriezeniskās saites sistēmām, viņa ir izstrādājusi "introspektīvas izteiksmes" veidu, radot muzikālus stāstījumus, kas veidojas, attīstoties kognitīviem un afektīviem stāvokļiem, sākot no vienkāršiem toņiem līdz masīvām skaņas struktūrām. Greisas Leslijas "Vessels" ir pārliecinošs mākslas darbs, kurā izmantota unikāla pieeja muzikālai izteiksmei, kā instrumentu izmantojot cilvēka smadzenes un ķermeni.

Greisa Leslija ir flautiste, komponiste, elektroniskās mūzikas mūziķe un zinātniece. Vairāk nekā desmit gadus viņa ir izstrādājusi smadzeņu un mūzikas saskarnes un citas fizioloģiskas sensoru sistēmas, kas atklāj iekšējos procesus, piemēram, izteiksmi un emocijas mūzikas atskaņošanas laikā. Pēdējos gados Leslija šo performanci ir izpildījusi gan akadēmiskās, gan populārās mūzikas sarīkojumos un konferencēs  ASV, Apvienotajā Karalistē, Vācijā, Austrālijā, Singapūrā, Dienvidkorejā, Ķīnā un Japānā. Viņa ir arī izdevusi trīs šīs prāta - ķermeņa mūzikas albumus.

Uzmanību: vietu skaits ierobežots (30-40 apmeklētājiem)!

Pirkt biļetes

Dalīties ar šo pasākumu