Līga Kārkliņa

Lektore

Līga Kārkliņa klavierspēli apguvusi E.Dārziņa mūzikas vidusskolā Ilzes Juriksones un Sandras Jalaņeckas vadībā. Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā prof. Arņa Zandmaņa klavieru klasē ieguvusi bakalaura grādu, savukārt asoc.prof. Daces Kļavas klavierpavadījuma klasē ieguvusi maģistra grādu. No 2008. gada Līga Kārkliņa ir Pārdaugavas mūzikas un mākslas skolas koncertmeistare un no 2012.gada arī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas koncertmeistaru katedras pieaicinātā docētāja un no 2015.gada lektore.

Kā orķestra māksliniece regulāri sadarbojas ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri jau kopš 2013.gada, bijušas sadarbības arī ar Latvijas Radio kori, Valsts akadēmisko kori Latvija, Valsts kamerorķestri Sinfonietta Rīga, profesionālo pūtēju orķestri Rīga, izciliem dziedātājiem un arī instrumentālās mūzikas solistiem. Kā koncertmeistare piedalījusies vairākos nacionālos un starptautiska mēroga instrumentālās mūzikas un vokālās mūzikas konkursos.

Profesionālās zināšanas papildinājusi meistarklasēs pie Filipa Molla /Vācija/, Arkādija Sevidova /Krievija/, Irēnas Uss-Armonienes /Lietuva/, Karolas Tailas /Vācija/ un citiem izciliem pedagogiem.