Dokumentālās filmas "ARTEMIS: THE NEVERENDING QUARTET" pirmizrāde Latvijā

7. oktobrī plkst. 14.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē notiks dokumentālās filmas "ARTEMIS: THE NEVERENDING QUARTET" pirmizrāde Latvijā.

Pirms filmas tikšanās ar Vinetu Sareiku

Ieeja bez maksas, reģistrējoties JVLMA vestibilā no plkst.13.30, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu

Pārsteidzoši atklāta, līdz aizkustinājumam tieša un aizrautīga ir nīderlandiešu režisores Hesteres Overmarsas dokumentālā filma par cilvēcību un izvēlēm, par skatuves partneriem, kas it kā nav tava ģimene, bet reizē ir kas vairāk nekā tikai kolēģi un draugi, par zaudējumiem, ko pieprasa smalkākā no muzicēšanas formām un laimes mirkļiem, ko tā spēj sniegt.

Laulība starp četriem – tā visbiežāk mēdz sacīt par stīgu kvartetu. Taču iemesls laulībai nav vis draudzība, bet gan mūzika, un šīs savienības mīlas akts tiek pasniegts un izgaršots tieši uz skatuves”,

visai precīzi par Artemis sacījusi koncertaģente Sonja Simmenauere.

Nepilnu stundu garā kinolente Artemis: The Neverending Quartet emocionāli spriegi izgaismo stāstu par vienu no mūslaiku aktīvākajiem un, iespējams, izcilākajiem stīgu kvartetiem. Stāstos un notikumos visai skaidri iezīmējas kopīgie ideāli, kas bieži vien pāraug cilvēciskas vājības robežas, un pieņemtie lēmumi, kas ne tikai stiprina šīs muzikālās ģimenes iekšējo harmoniju, bet arī iezīmē nākamās kopīgās virsotnes.

Sadarbībā ar Rudens kamermūzikas festivālu

Dalīties ar šo ziņu