Par JVLMA darbību no 10. novembra līdz 6. decembrim

Neraugoties uz valstī izsludināto ārkārtas situāciju, uzskatām, ka ir svarīgi nodrošināt specialitāšu praktiskās nodarbības klātienē.

No 10. novembra līdz 6. decembrim tiek veiktas šādas izmaiņas JVLMA darbībā:

  • Praktiskās nodarbības – individuālās kontaktstundas, ieskaites specialitātē, ansambļus/kombo, dejas nodarbības drīkst organizēt klātienē (ja nav iespējams īstenot attālināti), vienlaikus telpā uzturoties ne vairāk par 6 personām (t.sk., studējošais/-šie, docētājs un koncertmeistars/-i). Visas pārējās grupu un plūsmu nodarbības no šajā laika periodā tiek īstenotas attālināti.
  • Telpas individuālajām klātienes nodarbībām, kurās plāno atrasties 2 - 4 personas, dejotāji/horeogrāfi, kā arī ansambļi līdz 6 personām, obligāti ir iepriekš jāpiesaka pie Studiju darba plānotājas Anastasijas Gridjuško. Klātienes individuālās un ansambļu/kombo nodarbības un ieskaites, kuras plānotas Lielajā zālē, Akmens zālē, LMT kamerzālē vai Ērģeļu zālē, jāpiesaka pie Koncertdaļas vadītājas Janas Lāces.

Lai pēc iespējas ilgāk saglabātu šādu regulējumu, aicinām ievērot piesardzības pasākumus un nekādā gadījumā neapmeklēt akadēmiju, ja parādījušies kaut vismazākie slimības simptomi!

Ar detalizētām jaunās kārtības vadlīnijām aicinām iepazīties ŠEIT.

Dalīties ar šo ziņu