Tiešsaistes lekcija "Balss menopauzē"

JVLMA Tālākizglītības nodaļa sadarbībā ar JVLMA Bibliotēku organizē Interešu izglītības tiešsaistes lekciju ciklu "Ar tēju lasītavā". Lekcijas notiek vienu reizi mēnesī – katra mēneša pēdējā piektdienā.

25. februārī plkst. 13.00 platformā “Zoom” aicinām uz 2. sezonas 5. tiešsaistes cikla lekciju “Balss menopauzē” lektores Zanes Šmites vadībā.

"Hormonālās izmaiņas sieviete kopš pubertātes piedzīvo ik mēnesi, grūtniecības un bērna barošanas ar krūti laikā, kā arī menopauzē. Kā hormonālās izmaiņas ietekmē balsi pirms un pēc menopauzes? Ko var darīt un ar kādām izmaiņām balss kvalitātē jāmācās sadzīvot, ņemot vērā arī novecošanas procesu?" lekcijā plānotos tematus un jautājumus iezīmē Zane Šmite. 

Pieteikšanās tiešsaistes lekcijai līdz 2022. gada 21. februārim, aizpildot pieteikuma anketu.

Reģistrētajiem lekcijas klausītājiem tiks nosūtīta “Zoom” saite uz tiešsaistes lekciju, kuras noslēgumā būs iespējams saņemt izziņu par lekcijas noklausīšanos, kā arī saiti uz lekcijas ierakstu, kas būs aktīva vienu mēnesi.

Vienas lekcijas maksa - 9,00 EUR. Katram klausītājam tiks sagatavots un nosūtīts rēķins uz pieteikuma anketā norādīto e-pastu. 

Lekcijas garums - 40 minūtes.

Uz tikšanos tiešsaistes lekcijā!

Dalīties ar šo pasākumu