Tiešsaistes lekcija "Kas ir dzirdes treniņa pamatā?"

"Zoom" platforma

JVLMA Tālākizglītības nodaļa sadarbībā ar JVLMA Bibliotēku organizē Interešu izglītības tiešsaistes lekciju ciklu "Ar tēju lasītavā".

Ceturtā tiešsaistes lekcija notiks 18. decembrī plkst. 13:00 JVLMA lektores Lanas Burmistrovas sniegumā par tēmu "Kas ir dzirdes treniņa pamatā? Kognitīvās īpatnības dzirdes treniņa procesā."

Pieteikšanās tiešsaistes lekcijai līdz 13. decembrim, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU.  

Efektīva dzirdes treniņa pamatā ir kognitīvo īpatnību apzināšana un to mērķtiecīga iesaiste mūzikas klausīšanās, mūzikas lasīšanas un mūzikas pieraksta procesā.

Lekcijas laikā tiks sniegta informācija par dzirdes treniņa pamatdimensiju kognitīvām īpatnībām, dzirdes treniņa aktuālajiem problēmjautājumiem, kā arī tiks raksturotas atsevišķas pieejas, kuras izmantotas dzirdes treniņa jautājumu analīzē," stāsta lekcijas vadītāja Lana Burmistrova.

Lekcija notiks Zoom platformā, reģistrētajiem lekcijas klausītājiem tiks nosūtīta saite uz tiešsaistes lekciju. Lekcijas noslēgumā iespējams saņemt izziņu par lekcijas noklausīšanos.

Vienas lekcijas maksa - 9,00 EUR. Katram klausītājam tiks sagatavots un nosūtīts rēķins uz pieteikuma anketā norādīto e-pastu.

Uz tikšanos!


Kontaktinformācija:

Inese Gūte - 66102125,

 

Dalīties ar šo pasākumu