Tiešsaistes lekcija "Kas ir mūzikas klausīšanās?"

platforma "Zoom"

JVLMA Tālākizglītības nodaļa sadarbībā ar JVLMA Bibliotēku organizē Interešu izglītības tiešsaistes lekciju ciklu "Ar tēju lasītavā". Lekcijas notiek vienu reizi mēnesī – katra mēneša pēdējā piektdienā.

27. novembrī plkst. 13:00 notiks 3. lekcija, kurā par tēmu "Kas ir mūzikas klausīšanās?" stāstīs JVLMA docētāja Jana Janišauska. Aicinām pieteikties vispārizglītojošo skolu skolotājus, ar mērķi demonstrēt tiešsaistes lekciju mācību stundā, kā arī vidusskolniekus un citus interesentus!

Pieteikšanās tiešsaistes lekcijai līdz 22. novembrim, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU.  

Divi koncerta apmeklēji apspriež dzirdēto. Viens ir sajūsmā, bet otrs atzīst, ka nav sapratis komponista muzikālo domu un skaņdarbi viņam šķita nebaudāmi. Abi klausītāji guva līdzvērtīgu pieredzi, bet ar atšķirīgu iznākumu. Kāpēc?

Atbildes var meklēt dažādās zinātnes nozarēs, bet šoreiz šis jautājums tiks skatīts no mūzikas psiholoģijas skatpunkta. Lekcijas laikā tiks sniegta izpratne par būtiskiem mūzikas uztveres un apstrādes procesiem, kas sekmē mūzikas klausīšanās norisi. Gūtie secinājumi būs aktuāli tiem, kas veic ar klausīšanās prasmju attīstību saistītu pedagoģisko darbu, kā arī tiem, kas vēlas paplašināt savu redzesloku saistībā ar šķietami ierastu un ikdienišķu darbību – mūzikas klausīšanos," par lekcijā aplūkojamo jautājumu loku stāsta Jana Janišauska.

Lekcija notiks Zoom platformā, reģistrētajiem lekcijas klausītājiem tiks nosūtīta saite uz tiešsaistes lekciju. Lekcijas noslēgumā iespējams saņemt izziņu par lekcijas noklausīšanos.

Vienas lekcijas maksa - 9,00 EUR. Katram klausītājam tiks sagatavots un nosūtīts rēķins uz pieteikuma anketā norādīto e-pastu.

Uz tikšanos!


Kontaktinformācija: Inese Gūte 

Dalīties ar šo pasākumu