Tiešsaistes lekcija "Viduslaiku mūzika Ziemassvētkos"

JVLMA Tālākizglītības nodaļa sadarbībā ar JVLMA Bibliotēku organizē Interešu izglītības tiešsaistes lekciju ciklu "Ar tēju lasītavā". Lekcijas notiek vienu reizi mēnesī – katra mēneša pēdējā piektdienā.

17. decembrī plkst. 13.00 platformā “Zoom” aicinām uz 2. sezonas 3. tiešsaistes cikla lekciju “Viduslaiku mūzika Ziemassvētkos” JVLMA rektora Guntara Prāņa vadībā.

Gregoriskie dziedājumi, trubadūru mūzika, pirmās mūzikas skolas – tas viss raksturo ar mītiem un leģendām apvītos viduslaikus. Šajā lekcijā aplūkosim ne tikai vēsturiskus faktus, bet arī vizuālo un ierakstu materiālu, kas ļaus atdzīvoties daudzām senatnes ainām.

Šis ceļojums laikā palīdzēs ieraudzīt, cik gan daudz viduslaiku mūzika ietekmējusi visu vēlāko mūzikas vēsturi līdz pat mūsu dienām." /G. Prānis/

Pieteikšanās tiešsaistes lekcijai līdz 2021. gada 13. decembrim, aizpildot pieteikuma anketu.

Reģistrētajiem lekcijas klausītājiem tiks nosūtīta “Zoom” saite uz tiešsaistes lekciju, kuras noslēgumā būs iespējams saņemt izziņu par lekcijas noklausīšanos, kā arī saiti uz lekcijas ierakstu, kas būs aktīva vienu mēnesi.

Vienas lekcijas maksa - 9,00 EUR. Katram klausītājam tiks sagatavots un nosūtīts rēķins uz pieteikuma anketā norādīto e-pastu. 

Lekcijas garums - 40 minūtes.

Uz tikšanos tiešsaistes lekcijā!

Dalīties ar šo pasākumu