Tiešsaistes lekcija "Cilvēka muzikālās smadzenes"

JVLMA Tālākizglītības nodaļa sadarbībā ar JVLMA Bibliotēku organizē Interešu izglītības tiešsaistes lekciju ciklu "Ar tēju lasītavā". Lekcijas notiek vienu reizi mēnesī – katra mēneša pēdējā piektdienā.

28. maijā plkst. 13.00 platformā "Zoom" aicinām jau uz devīto tiešsaistes cikla lekciju "Cilvēka muzikālās smadzenes" JVLMA profesora Valda Bernhofa vadībā.

Lekcijas mērķis ir ilustrēt cilvēku individuālās atšķirības mūzikas apstrādē, vedinot uz pārdomām par muzicēšanas raisītām izmaiņām smadzeņu darbībā.  

Jebkurš cilvēks spēj būt muzikāls, jo muzikālas ir cilvēka smadzenes. Smadzenes rada skaņas priekšstatu, reaģē uz skaņu atšķirībām pat tad, ja neseko apzināta rīcība. 

Lekcijā būs iespēja izsekot līdz skaņdarba apstrādei smadzenēs, rosinot uz diskusiju par cilvēku atšķirībām mūzikas apstrādē," stāsta Valdis Bernhofs. 

Pieteikšanās tiešsaistes lekcijai līdz 24. maijam, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU.

Reģistrētajiem lekcijas klausītājiem tiks nosūtīta "Zoom" saite uz tiešsaistes lekciju, kuras noslēgumā būs iespējams saņemt izziņu par lekcijas noklausīšanos.

Vienas lekcijas maksa - 9,00 EUR. Katram klausītājam tiks sagatavots un nosūtīts rēķins uz pieteikuma anketā norādīto e-pastu.

Lekcijas garums - 40 minūtes.

Uz tikšanos tiešsaistes lekcijā!


Kontaktinformācija:
Inese Gūte - 66102125

Dalīties ar šo pasākumu